سه مزیت استفاده Wiley

1.     بهترین محتوا

محتوای ما ساده، اما بهتر است.

Christian Cooper وب سایت FRMstudyguides.com را در سال 2012 به وجود آورد تا یک راه بهتر برای مطالعه آزمون FRM فرآهم نماید. او می خواست که داوطلبین را فراتر از یک آزمون ببرد و به آنها کمک کند تا شغل شان را با بهتر شدن در امور مالی پیشرفت دهند. تا قبل از آن، مطالبش صدها داوطلب را برای آزمون FRM کمک کرده است و او به طور مداوم بازخوردهای مثبتی را از طریق داوطلبین دریافت کرده است که این نشان می دهد که او به هدفش رسیده است.  Wiley به عنوان یکی از انتشارات های سرآمد مالی جهان وب سایت   FRMstudyguides.com را برای کامل کردن موضوعات آموزشی مرتبط با ریسک و کتب برنامه های آموزشی مالی کمی ، ژورنال ها و راه حل های آموزشی تحت مالکیت خود درآورد. و باسرعت زیادی در حال انتشار است ...

(ببینید که مشتریان قبلی چهگفته اند.)

ما میدانیم تا قبولی چقدر طول می کشد. استفاده ی بهینه از زمان مطالعه، درک کامل تمام موضوعات تعیین شده توسط GARP، به ویژه قسمت های کمی و تمرین زیاد.

چه چیزی ما را بهتر می کند؟ لیست کوتاهی از این موارد:

توضیحات ما جزئی ترهستند. ما به شما ایده ها را یاد میدهیم نه فقط خلاصه را. ما ایده ها و موضوعات مربوط به این برنامه ی آموزشی را با استفاده از متخصصانی که تئوری را با کاربرد عملی ادغام می کنند به منظور یادگیری سریع تر و ماندگاری بیشتر به هم مرتبط میکنیم.

سؤال هایی با کیفیت بهتر شما را به مرحله ی بالاتری از حفظ فرمول می رساند و تضمین می کند که شما بتوانید سؤالات چالش برانگیزی را که در امتحان می بینید پاسخ دهید.

برنامه مطالعاتی FRM  عمیق ما تمامی نتایج آموزشی آزمون FRM را پوشش می دهد و از رنگ ها و منابع مرتبط استفاده می کند تا شما بتوانید به وضوح توضیحات را دنبال کنید و آنها را در برنامه ی آموزشی پیدا کنید.

ویدئوهای سخنرانی FRM ما شما را عمیق تر می کند. آنها کمک می کنند که شما روی مفاهیم و موضوعات اصلی که بیشترین وزن مطلب را پوشش می دهند  و بیشتر درامتحان مورد سؤال قرار می گیرند، تمرکز کنید. ویدئوهای Wiley از وایت برد و مثال های حل شده استفاده می کند تا شما را با همه راه حل ها آشنا کند و شما را در  ایجادچارچوبی که موضوعات به طور عملی چگونه مورد استفاده قرار می گیرند، کمک می کند. این باعث می شود که شما اعتماد به نفس خود را پیدا کنید و از عهده ی مجموعه یبزرگتری از سؤالات امتحانی بر آیید.

Wiley یکی از بهترین ارائه دهنده گان خدمات آموزشی در دنیا می باشد ، وتا کنون 450 اثر از برندگان جایزه نوبل در حوزه های مختلف به چاپ رسانده است. ما در زمینه  بازرگانی ،مالی و حسابداری و همچنین آماده سازی برای آزمون ثابت شده هستیم؛ به طوری که مطالب درسی ما به بیش ازنیم میلیون کاندیدیت کمک کرده تا بتوانند آزمون های مالی و حسابداری، شامل آزمونهای FRM و CFA را با موفقیت بگذرانند. بنابراین شما میتوانید از لحاظ کیفیت، یکپارچگی وحمایت از ما مطمئن باشید.

2.     نویسنده اصلی

دوره بررسی آزمون FRM توسط کریستین کوپر نوشته شده که یک متخصص با تجربه و معلم حرفه ای در خصوص ریسک می باشدکه تا کنون به صدها نفر از داوطلبین در گذراندن آزمون FRM  کمک کرده است. هدف کریستن از کمک کردن فقط قبولی در آزمون نمی باشد، او به شما کمک می کند تا در زمینه کمیتهای مالی، مدیریت بهتر ریسک و شغلتان هوشمندانه تر عمل کنید.

کریستین کوپر CFA ,FRM

او رئیس سابق US Rate Derivatives Trading at Jefferies درنیویورک است. او بانکداری برای یک شروع تازه (Banking for a new beginning-BNB)  را تاسیس کرد که یک موسسه عمومی خصوصی بین موسسه Aspen و وزارت امور خارجه امریکاست. هدفBNB تعمیق روابط بین بخش خصوصی در ایالات متحده و بانکهای مرکزی در خاورمیانه و شمال افریقا از طریق ایجاد فرصتهای مشترک اقتصادی، ایجاد بازار و به اشتراک گذاشتن بهترین نمونه هاست. او همکار در امنیت ملی و شورای روابط خارجی و از شرکت کنندگان فعال موسسه Aspen است. او فارغ التحصیل کالج کینگ بوده و هر دو مدرک CFA و FRM رادارد.

3.     زمان مطالعه برای FRM

مرور سوالات آزمون FRM در هرزمان از طریق کتب چاپی و الکترونیکی. همچنین ویدئوی سخنرانی های آموزشی و راهنمای مطالعه هم قابل دسترسی می باشد.

مشخصات محصول

     سوالات آزمون؛ بیش از 500سوال چند گزینه ای با پاسخ کامل در هر قسمت

     ویدئوهای سخنرانی؛ ویدئوهای30 دقیقه ای در مورد هر درس به شما کمک میکند درک بهتر و دقیق تری از آن داشته باشید.

     راهنمای مطالعه؛ با استفاده از رنگ ها و منابع متعدد برای آسانی استفاده از برنامه درسی FRM

در وایلی، هدف این است کارامدترین راه ممکن برای رسیدن به قبولی در آزمون FRM دراختیار شما قراربگیرد. ما معتقدیم شما قادر خواهید بود برنامه مطاله تان را درکنار برنامه کاری پر مشغله تان تنظیم کنید... و از زندگی لذت ببرید.